MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Brödburk 8941019
*
nr 894 1019
Brödburk
Nils Johan,
Nils Johan
Estimate:
600
Sold:
SEK 300
Auction date:
Monday May 12 2014
at 20:55:45
- Bid history
Time
Bidder
Bid
8/4 21:53:21
1
150 kr
2/5 19:17:39
2
150 kr
11/5 16:47:31
3
200 kr
11/5 19:33:30
4
250 kr
11/5 19:52:13
3
Vinnande bud
- Thema-auction
May 12
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: brödburk nils johan
-
3113 BOWL
+ ashtray, 2 parts, brass. Length: 12-17,
Auction ends
in a week
3 juni at 18:20
-
9100 Smörhundar
2 pcs, Gunnar Cyrén (1931-2013), Sweden. "Nobel", ..//
Present: SEK 300
Auction ends
in a week
3 juni at 19:39
*
Brödburk
Read more about 50/60-tal
nr 894 1019
Brödburk
Nils Johan,
Nils Johan
Estimate: | 600 |
---|---|
Sold: | SEK 300 |
Auction date: |
Monday May 12 2014 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
8/4 21:53:21 | 1 | 150 kr |
2/5 19:17:39 | 2 | 150 kr |
11/5 16:47:31 | 3 | 200 kr |
11/5 19:33:30 | 4 | 250 kr |
11/5 19:52:13 | 3 | Vinnande bud |
- Thema-auction
May 12
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: brödburk nils johan
-
3113 BOWL
+ ashtray, 2 parts, brass. Length: 12-17,
Auction ends
in a week
3 juni at 18:20 -
9100 Smörhundar
2 pcs, Gunnar Cyrén (1931-2013), Sweden. "Nobel", ..//
Present: SEK 300
Auction ends
in a week
3 juni at 19:39